Catering dla żłobków, przedszkoli i szkół

Catering dla przedszkola Poznań


  Dzieci to klienci najbardziej wymagający i co ważne - szczerzy.

Przedszkole z kolei - to miejsce, gdzie nasze pociechy spędzają najczęściej długie godziny. Zjadają tam przynajmniej trzy posiłki, będące zwykle podstawą żywieniową. Wiemy, że pełnowartościowe, dobre odżywianie jest inwestycją w zdrowie i rozwój naszych   milusińskich.

 

   To co jedzą dzieci, wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki   żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory. Dieta dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna,  oparta o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości.

 

   Dodatkowo współpracujemy z wykwalifikowanymi technologami żywienia i dietetykami, aby nasze posiłki były nie tylko zdrowe i  bezpieczne, ale także smaczne. Domowy obiadek.pl dostarcza zarówno śniadania, obiady jak i podwieczorki. W naszej ofercie znajdują się również diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Co ważne diety te, nie są obciążone żadnymi dodatkowymi kosztami (przykładowe diety dla dzieci z alergiami, znajdują się w zakładce "Przykładowe jadłospisy", na górze strony) .

 

  Konkurencyjne ceny, połączone z rygorystycznym utrzymaniem jakości, to nasz największy atut i element wyróżniający nas na rynku.

 

Obsługujemy placówki znajdujące się w Poznaniu i okolicach. Zapraszamy do współpracy!

 

 

DOSTARCZAMY RÓWNIEŻ POSIŁKI NA PÓŁKOLONIE ORAZ ZIELONE SZKOŁY W OBRĘBIE POZNANIA!

ZAPEWNIEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE:)

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ LUB BEZPOŚREDNIO NA ADRES E-MAIL: domowyobiadek.pl@op.pl

 

UWAGA!!!

INFORMACJA DLA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WIRACH!

 

       Z początkiem nowego roku szkolnego, do Szkoły Podstawowej w Wirach, obiady dostarczać będzie nowa firma cateringowa- Domowyobiadek.pl

       Zapraszamy wszystkie dzieci na miesiąc próbny, podczas którego będziecie się Państwo mogli przekonać, że Domowyobiadek.pl serwuje posiłki nie tylko smaczne, ale zdrowe i urozmaicone, które zadowolą nawet największego niejadka.

Zapewniamy również, w cenie standardowego posiłku, diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

Cena za obiad (I danie, II danie + kompot) wynosi 6,9 zł

Prosimy o kierowanie zgłoszeń dzieci chętne na obiady - do piątku (tj. 04.09.2015 r) na adres mailowy: domowyobiadek.pl@op.pl. Należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza (jeżeli dziecko jest uczulone na jakiś produkt, również prosimy o taką informację).

W ten sposób (podając imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza dziecko), zgłaszamy też nieobecność  ? dzięki czemu odpłatność za obiady nie będzie naliczana.

Informację o nieobecności prosimy zgłaszać, najpóźniej, do godziny 9.00 na adres: domowyobiadek.pl@op.pl.

Płatność regulowana jest z góry, do 10 dnia każdego miesiąca na nr konta:

71 1090 1476 0000 0001 3114 8640

W tytule przelewu prosimy podać imię , nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza (za wrzesień,  od 07.09 do 30.09, czyli 18 dni roboczych x 6,9, będzie to kwota 124,2 zł)

Jeżeli dziecko będzie nieobecne w tym miesiącu, odliczenie zostanie dokonane w miesiącu kolejnym, czyli w październiku. Jeżeli z kolei dziecko po miesiącu będzie chciało  zrezygnować, a  było nieobecne jeden lub  kilka dni, pieniądze za te dni zostaną zwrócone na konto, z którego dokonano przelewu).

    Wszelkie pytania i wątpliwości kierować można na adres e-mail: domowyobiadek.pl@op.pl lub telefonować pod numer: 61 842 55 25

 

Serdecznie zapraszamy!