Catering dla żłobków, przedszkoli i szkół

Catering dla przedszkola Poznań


  Dzieci to klienci najbardziej wymagający i co ważne - szczerzy.

Przedszkole z kolei - to miejsce, gdzie nasze pociechy spędzają najczęściej długie godziny. Zjadają tam przynajmniej trzy posiłki, będące zwykle podstawą żywieniową. Wiemy, że pełnowartościowe, dobre odżywianie jest inwestycją w zdrowie i rozwój naszych   milusińskich.

 

   To co jedzą dzieci, wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki   żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory. Dieta dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna,  oparta o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości.

 

   Dodatkowo współpracujemy z wykwalifikowanymi technologami żywienia i dietetykami, aby nasze posiłki były nie tylko zdrowe i  bezpieczne, ale także smaczne. Domowy obiadek.pl dostarcza zarówno śniadania, obiady jak i podwieczorki. W naszej ofercie znajdują się również diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Co ważne diety te, nie są obciążone żadnymi dodatkowymi kosztami (przykładowe diety dla dzieci z alergiami, znajdują się w zakładce "Przykładowe jadłospisy", na górze strony) .

 

  Konkurencyjne ceny, połączone z rygorystycznym utrzymaniem jakości, to nasz największy atut i element wyróżniający nas na rynku.

 

Obsługujemy placówki znajdujące się w Poznaniu i okolicach. Zapraszamy do współpracy!

 

 

DOSTARCZAMY RÓWNIEŻ POSIŁKI NA PÓŁKOLONIE ORAZ ZIELONE SZKOŁY W OBRĘBIE POZNANIA!

ZAPEWNIEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE:)

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ LUB BEZPOŚREDNIO NA ADRES E-MAIL: domowyobiadek.pl@op.pl